česky Deutsch English

Celozávodní dovolená

Ve dnech 29. 7. – 2. 8. 2019 bude ve společnosti VM elektro s.r.o. probíhat celozávodní dovolená. Veškeré objednávky i expedice budou vyřízeny následující týden.

Upozornění

Z důvodu odstávky el. energie je dne 25. 6. a 2. 7. 2019 provoz firmy přerušen. Veškeré Vaše objednávky a dotazy budou proto o tyto dny zpožděny.

Všem zákazníkům se omlouváme za komplikace.

Změna obchodního zástupce pro ČR

Dne 12. 3. 2019 ukončila pracovní činnost v naší společností paní Jana Hušková na pozici obchodní zástupce pro ČR – tímto ji děkujeme za dlouholetou spolupráci.

Na její místo nastoupil pan Pavel Řezníček, kontakty zůstávají stejné: telefon 604 247 123, obchod@vmelektro.cz.

Pan Řezníček převezme všechny zákazníky a území, které měla svěřené paní Hušková.

 

Minařík Pavel – jednatel společnosti

WILS 7.0

Naše LED svítidla VML nyní najdete i v databázi oblíbeného výpočetního programu pro umělé osvětlení WILS 7.0. Díky této databázi všech typů a variant LED svítidel můžete jednoduše a rychle vybrat vhodný typ svítidla pro Váš projekt umělého osvětlení.

Software WILS 7.0 je zdarma ke stažení na webu Astra MS Software.

VM Elektro s.r.o.

Jsme český výrobce průmyslového, interiérového LED, zářivkového a výbojkového osvětlení s dynamickým vývojem. Rozvíjíme svítidla s LED technologií včetně svítidel z AL profilů. Hlavním cílem je stálé zvyšování kvality výrobků a systému služeb, profesionální technické poradenství a hledání úspor při návrhu osvětlení.

Nabízíme:

  • program pro výpočet umělého osvětlení
  • zakázkovou výrobu atypických svítidel
  • k urychlení montáže konektorový systém pro připojení svítidel
  • dopravu svítidel k zákazníkovi